آب ... مایه حیات

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

منابعی که آب آشامیدنی از آن‌ها تامین می‌شوند سرشار از میکروب‌ها و باکتری‌‌ها هستند و با این‌که به این آب‌ها کلر افزوده می‌شود اما بازهم احتیاج به ضدعفونی کننده دارند. قرص‌های ضدعفونی‌کننده‌ی ژاول پارت سریع‌ترین راه برای ضدعفونی کردن آب آشامیدنی هستند که در کمتر از یک دقیقه در آب حل می‌شوند و باکتری و میکروب موجود در آب را ازبین می‌برند.

قرص‌های جوشان ژاول پارت با استفاده از ماده موثر TS ساخته می‌شوند، TS یک مولکول آلی است که 60 درصد از وزن آن را کلر تشکیل می‌دهد. این ماده پس از حل شدن در آب نیمی از کلر خود را بر مبنای یک معادله تعادلی به شکل اسید هیپوکلروس در آب  آزاد می‌کند و نیمی از کلر آلی مولکول نیز به فرم دست‌نخورده باقی می‌ماند تا هرگاه در اثر واکنش کلر آزاد با عوامل بیماری زا و مصرف شدن تدریجی آن غلظت کلر کاهش یافت، معادل مقدار کلر مصرف شده از محل ذخیره تامین گردد و در همه حال کلر آزاد موجود در آب غلظت موثری داشته باشد.

استفاده از TS برای ضدعفونی کردن آب آشامیدنی توسط مراجع جهانی مانند سازمان بهداشت جهانی WHO، سازمان حفاظت محیط زیست آمریکا EPA، و اتحادیه اروپا EN و سازمان خواربار جهانی FAO مورد تایید قرار گرفته است. بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های فعال در زمینه امداد و کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان از حوادث و بلایا مانند هلال‌احمر و صلیب‌سرخ جهانی OXFAM و یونیسف هر ساله بیش از 500 ملیون قرص جوشان ضدعفونی کننده آب را در قالب بسته‌بندی‌های بهداشتی و یا به تنهایی در اردوگاه‌های اسکان آسیب‌دیدگان توزیع می‌نمایند. سازمان نظامی ناتو NATO نیروهای پاسدار صلح سازمان ملل، گروه‌های طبیعت‌گردی، کوهنوردان، مسافران و ... همگی از کاربران این محصول می‌باشند. مطابق برآورد سازمان بهداشت جهانی هر ساله بیش از یک میلیارد عدد قرص جوشان ضدعفونی‌کننده آب آشامیدنی در جهان مصرف می‌گردد.

قرص های جوشان ژاول پارت مطابق با استانداردهای جهانی صنایع داروسازی EPA، GMP، TQM و با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه ساخت محصولات ضدعفونی کننده آب آشامیدنی طراحی و تولید گردیده‌اند تا به عنوان همراهی کارآمد و مطمئن حافظ سلامت و تندرستی مصرف کننده خود باشند. تمامی مواد اولیه مورد استفاده در ساخت قرص‌های ژائل پارت از منابع معتبر و تایید شده وزارت بهداشت تامین شده و دارای مجوز استفاده در فرآورده های دارویی و خوراکی می‌باشند.


قرص‌های ضدعفونی‌کننده‌ی ژاول پارت سریع‌ترین راه برای ضدعفونی کردن آب آشامیدنی هستند.


مزایای قرص‌های جوشان ژاول پارت چیست؟ نکات زیر به بخشی از این مزایا اشاره می‌کند:

 • مصرف آسان
 • سرعت انحلال در آب کمتر از پنج دقیقه بدون نیاز به هم زدن
 • حفظ قدرت اثر در آبهای سخت
 • نابود کننده انواع میکروب های بیماری زا، ویروس‌ها، اسپورها، جلبک‌ها، قارچ‌ها و انواع CYST
 • عدم ایجاد تغییر فاحش در PH آب
 • عدم ایجاد تغییر در طعم و مزه آب
 • سادگی محاسبه دوز مورد نیاز
 • پایداری مناسب و عمر قفسه‎ای طولانی تا 5 سال
 • عدم آزادسازی کلر قبل از انحلال
 • حمل و نقل آسان و بی خطر
 • مناسب برای ضدعفونی کردن از یک تا 1000 لیتر آب
 • حفظ کلر باقیمانده تا 72 ساعت و ایجاد مقاومت در برابر آلودگی ثانویه در ظرف ذخیره آب
 • کمترین اثر خورندگی در تماس با فلز و پلاستیک در قیاس با سایر منابع آزاد کننده کلر

آب ... مایه حیات


همیشه پیشگیری بهتر از درمان است.

    در هنگام نیاز به محاسبه غلظت کلر می‌توان محلول حاصل از حل‌شدن قرص‌های ژاول پارت در آب را به عنوان یک ضدعفونی‌کننده عمومی جهت ضدعفونی ابزار و وسایل، زخم‌ها و میوه و سبزی و... استفاده نمود. قرص‌های ژاول پارتدر اندازه‌های مختلف و با مقدار ماده موثر متفاوت ساخته و بسته‌بندی شده‌اند تا محاسبه غلظت کلر در حجم‌های مختلف آب به سادگی انجام شود. بدین منظور کافی است حجم آب موجود در ظرف خود را برآورد نموده و قرص مناسب را انتخاب نمایید.© آبانماه 1397 کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت یگانه‌سازات پارت می‌باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.