درباره یگانه‌سازان پارت

صنایع شیمیایی یگانه سازان پارت در سال 1380 با هدف تولید مواد اولیه داروئی و بهداشتی آغاز به کار نموده و در سال 1384 موفق به کسب پروانه بهره برداری گردید.

این شرکت به عنوان اولین و تنها تولیدکننده میکرو کریستالین سلولز (آویسل) با نام تجاری پارت سل در انواع گریدها و قرص‌های جوشان کلر با پایه کلر آلی با نام آکوپارت (جهت گندزدایی آب آشامیدنی) و ژاول پارت (جهت ضدعفونی نمودن سطوح بیمارستانی، میوه و سبزیجات، البسه، کولر آبی و دام و طیور) می‌باشد.

صنایع شیمیائی یگانه سازان پارت افتخار دارد طی این سال‌ها با اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله سازمان حج و زیارت، نیروی انتظامی و نظامی، شرکت‌ها و سازمان‌های تصفیه آب و فاضلاب‌ها، بیمارستان‌ها، دامداری‌ها، مرغداری‌ها و .... همکاری مستمر داشته باشد.

این شرکت با دارا بودن بخش R&D فعال همواره در جهت بهبود و ارتقاء محصولا خود تلاش نموده و از هرگونه پیشنهاد و انتقادی استقبال می‌نماید و آمادگی خود را جهت مشارکت در طرح‌های جدید و سرمایه گذاری در آن‌ها اعلام می‌دارد.

Image
شرکت یگانه سازان پارت از تمامی فعالان عرصه محصولات بهداشتی و دفاتر پخش، جهت اخذ نمایندگی استان‌ها و شهرستان‌ها، دعوت به همکاری می‌نماید. جهت ارسال مشخصات و مدارک لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید.

برخی از همراهان ما

© آبانماه 1397 کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت یگانه‌سازات پارت می‌باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.